Serwis techniczny 3b Elettronica 8110 Air5

Serwis techniczny 3b Elettronica 8110 Air5 to profesjonalna firma oferująca szeroki zakres usług serwisowych w zakresie konserwacji i naprawy urządzeń elektronicznych. Posiadają oni szeroką ofertę części zamiennych do wszystkich modeli urządzeń 3b Elettronica, w tym do modelu 8110 Air5. Dzięki szerokiej wiedzy technicznej specjalistów, są w stanie zapewnić szybką i bezproblemową naprawę wszystkich urządzeń 3b Elettronica. Świadczą również usługi instalacji i konfiguracji, a także doradztwo i szkolenia dotyczące urządzeń 3b Elettronica. Firma Serwis techniczny 3b Elettronica 8110 Air5 oferuje pełen zakres usług serwisowych, aby zapewnić swoim klientom najlepszą jakość obsługi.

Ostatnia aktualizacja: Serwis techniczny 3b Elettronica 8110 Air5

Kilka słów o Punkcie Serwisowy:

 • Serwis Techniczny Reebok Fitness w Polsce dla reklamacji gwarancyjnych i pogwarancyjnych jest realizowany przez firmę Bacha Sport.
 • Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pozwala na szybkie i efektywnie lokalizowanie i usuwanie powstałych usterek.
 • Posiadamy ponad 50 tysięcy różnych części zamiennych dla rożnych sprzętów i akcesoriów sportowych.
 • 95% usterek usuwamy tego samego dnia, w którym otrzymaliśmy uszkodzony sprzęt.
 • Logistyka na każdą rękę. Jeżeli nie jesteś w stanie dostarczyć sprzętu osobiście do punktu zakupu lub bezpośrednio do punktu serwisowego skontaktuj się z nami. Zamówimy dla Ciebie kuriera, który odbierze uszkodzony produkt na nasz koszt. Zapłacisz tylko za przesyłkę do Siebie.

Zakres działań Punktu Serwisowego:

 • Udzielanie profesjonalnego wsparcia technicznego autoryzowanym dystrybutorom. Klienci indywidualni powinni się skontaktować w pierwszej kolejności z punktem sprzedaży w celu zgłoszenia reklamacji.
 • Serwis jest odpowiedzialny za usuwanie usterek powstałych podczas użytkowania sprzętu sportowego zgodnie z warunkami gwarancji oraz wady, które mogły powstać podczas procesu produkcyjnego lub transportu.
 • Organizacja Punktu Serwisowego:

 • Wyłącznym autoryzowanym Punktem Serwisowym marek Reebok Fitness, Reebok Basketball, adidas Table Tennis, Body Sculpture, Body Style, Cornilleau, LifeTime Basketball, Impulse, TuffStuff, w Polsce jest firma Bacha Sport.
 • Adres Punktu Serwisowego: Bacha Sport, ul. Kozielska 439, 44-164 Gliwice.
 • Punkt Obsługi Klienta jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8. 00 – 15. 00.
 • Kontakt: tel: 32 270 16 15 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • LET YOUR CUSTOMER TALK
  ABOUT YOUR SHOP

  TwójReebok. pl
  Bacha Sport - autoryzowany główny dystrybutor Reebok Fitness na terenie Polski

  Kozielska 439, 44-164 Gliwice

  tel. 32 302 97 19

  fax 32 302 97 17

  WSPARCIE TECHNICZNE DO EKSPRESÓW

  INSTALACJA, KONSERWACJA, SERWIS

  Zadbaj o sprawne i płynne działanie ekspresu. Niezależnie, czy ekspres pracuje w biurze czy też prowadzisz biznes gastronomiczny, gdzie jest on źródłem dochodów – wszędzie od jego prawidłowego działania zależy komfort pracy Twoich współpracowników i satysfakcja gości.

  Centrum Serwisowe
  Leica Geosystems Sp. z o. o.

  ul. Stawki 40
  01-040 Warszawa
  Polska

  Oddział Tychy
  ul. Fabryczna 45
  43-100 Tychy

  Centrum Serwisowe
  43-100 Tychy

  Przykłady wdrożeń

  Przeczytaj, jak klienci z całego świata wdrażają nasze różnorodne rozwiązania, by kształtować inteligentne zmiany.

  Serwis techniczny 3b Elettronica 8110 Air5

  Bezpośredni link do pobrania Serwis techniczny 3b Elettronica 8110 Air5

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Serwis techniczny 3b Elettronica 8110 Air5